Підготовка до операції

Перед операцією вам необхідно:

  • Пройти повне клінічне дослідження (здача аналізів, консультації фахівців).
  • Лікування можливих супутніх захворювань, таких як серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, виразкова хвороба шлунка та інші / доведення їх перебігу до стадії ремісії (компенсації).
  • Санувати вогнища хронічних захворювань: інфекції сечових і дихальних шляхів, запальні процеси ротової порожнини (після видалення зуба ендопротезування можливо не раніше ніж через 2 тижні).

– при явищах пошкодження шкірних покривів (садна, виразки, тріщини) необхідно їх повністю усунути, при необхідності звернутися до дерматолога, хірурга.

– контроль ваги і ІМТ (індекс маси тіла), який розраховується за формулою: маса (кг) / зріст22). ІМТ не повинен перевищувати 35-40. У тому випадку, якщо у Вас зайва вага, Вам можуть наполегливо рекомендувати знизити її перед операцією і відкласти в зв’язку з цим дату операції.

Зменшення ваги істотно знижує ризик розвитку післяопераційних ускладнень і значно покращує кінцевий результат і продовжує термін роботи встановленого вам штучного суглоба! Куріння послаблює кровообіг. За місяць до операції слід припинити куріння або максимально зменшити кількість сигарет.